2021-03-06 | 1 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Šimėnas

Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai savo sugrįžimą į „Optibet A lygą“ pažymėjo pergalingai – Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai Marijampolėje vykusiose rungtynėse 2:0 (1:0) susitvarkė su Alytaus „Dainava“.

Atsidarę savo sąskaitą trimis taškais ir susikūrę teigiamą dviejų įvarčių santykį, kėdainiškiai bent iki sekmadienio tapo čempionato lyderiais.

Mačo svečiai iš Kėdainių iniciatyvą į savo rankas perėmė iš esmės nuo pat pirmų dvikovos minučių, tačiau kamuolio kontrolės persvaros jiems kažkuo apčiuopiamu paversti nepavykdavo ir alytiškiai sėkmingai nuo oponentų išpuolių apsigindavo.

Visgi situacija pasikeitė kėliniui persivertus į antrą pusę – nuo gynėjų pabėgęs „Nevėžio“ naujokas Alexas Kyeremeh baudos aikštelės prieigose buvo pargriautas Alytaus komandos vartininko Martyno Matijoškos, kuris už šią pražangą susilaukė raudonos kortelės ir buvo pašalintas iš aikštės, o vietoje jo į „Dainavos“ vartus stojo Arijus Bražinskas.

Po šio epizodo Kėdainių komanda dar labiau suaktyvino savo veiksmus puolime ir kėlinio pabaigoje už tai buvo apdovanota – komandos legionierius Janis Krautmanis iš maždaug 17 metrų atliko smūgį į vartus, A. Bražinskas sumaištyje kamuolio nepamatė ir šis atsidūrė vartuose.

Kaip nesėkmingai Alytaus komandai baigėsi pirmasis kėlinys, taip prasidėjo ir antrasis – jau antrą jo minutę tas pats A. Kyeremeh sulaukė nesusikalbėjimo tarp „Dainavos“ vartų sargo bei gynėjų ir, nesunkiai perėmęs kamuolį, iš arti pasiuntė jį į vartus ir taip įtvirtino savo komandos persvarą.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir pergalė iškeliavo į Kėdainius.