2021-03-14 | 2 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus

Pergalių seriją iki dviejų „Optibet A lygoje“ pratęsė ambicingus tikslus šiame sezone puoselėjantis „Panevėžys“.

Aukštaitijos sostinės ekipa 2-ojo turo susitikime namuose po labai atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė solidžiai gynyboje atrodžiusį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiai turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau jos pavojingomis atakomis dažniausiai nepaversdavo.

Įsimintiniausią situaciją standartinės padėties metu sukūrė kantriai gynęsis „Džiugas“ – Tomo Rapalavičiaus stipriai spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. „Panevėžio“ gretose debiutavęs 17-metis vartininkas Danas Šimkevičius komandai padėti neturėjo galimybių.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė: „Panevėžio“ atakos dažniausiai būdavo užtikrintai užgesinamos, o svečiai vėl driokstelėjo – Roko Stanulevičiaus iš toli galingai smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

„Džiugo“ vyr. treneriui Mariui Šlutai teko atlikti priverstinį keitimą, kai po susidūrimo galvomis su Elivelto ant neštuvų aikštę paliko vidurio gynėjas T. Rapalavičius.

Dvikovos pabaiga beveik nepriekaištingai besigynusiam Telšių klubui susiklostė nesėkmingai. Vartininkas Marius Paukštė neapdairiai paliko vartus ir prasižengė prieš varžovą, o arbitro skirtą baudinį realizavęs Ernestas Veliulis pirmą pridėto laiko minutę išplėšė pergalę savo komandai.