2021-03-19 | 4 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Šimėnas

Antrą pergalę iš eilės „Optibet A lygoje“ iškovojo praėjusio sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“.

Sūduviečiai namuose 4-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0) įveikė garbingai kovojusį Kėdainių „Nevėžį“, kuris suklupo antrą sykį.

Pirmą sykį šiemet marijampoliečiams pavyko pasižymėti pirmame kėlinyje. Po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos kamuolio sulaukęs Kule Mbombo 15-ąją minutę taikliai smūgiavo antru lietimu.

24-erių puolėjas iš Kongos Demokratinės Respublikos pasižymėjo antrame susitikime iš eilės ir savo sąskaitoje turi 2 taiklius smūgius.

„Nevėžis“ po praleisto įvarčio nepalūžo ir su Alexu Kyeremeh priešakyje sugebėdavo varžovams kelti nemažai problemų aikštės viduryje. Tiesa, iki baudos aikštelės šeimininkai Vitalijaus Stankevičiaus kariaunos beveik neprisileisdavo.

Po pertraukos „Sūduva“ turėjo gerą šansą padvigubinti rezultatą, tačiau K. Mbombo nepasinaudojo gera proga – puolėjo smūgį atrėmė Kėdainių komandos vartininkas Sergijus Melašenka. Kiek vėliau puolėjas standartinės padėties metu pavojingai mušė galva.

Svečiai ne sykį atakavo aštriai, bet galutiniam smūgiui ar lemiamam perdavimui pritrūkdavo tikslumo. Kita vertus, garbingai kovoję „Nevėžio“ futbolininkai nusipelnė pagyrų, kadangi grūmėsi negailėdami savęs ir sukėlė varžovams nemažai vargo.

„Sūduva“ iškovojo antrą pergalę šiame sezone ir turi 6 taškus, o Kėdainių ekipos sąskaitoje – tie patys 3 taškai.