2021-04-02 | 5 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus

Trečiuoju iš eilės laimėjimu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi praėjusio sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“.

Victoro Basadre kariauna 5-ojo turo dvikovoje svečiuose dar kartą minimaliu rezultatu – šį sykį 2:1 (1:1) – palaužė Gargždų „Bangą“, pralaimėjusią trečią mačą paeiliui.

Atkakliai besiklosčiusiame pirmame kėlinyje pirmieji pasižymėjo sūduviečiai. Po preciziškai pakelto kampinio 29-ąją minutę Semiras Kerla laimėjo dvikovą prieš varžovą bei tiksliai smūgiavo galva.

Vis dėlto po 3 minučių šeimininkai kaip reikiant driokstelėjo: „Banga“ nubaudė varžovus už netaiklų perdavimą – galimybės smūgiuoti sulaukęs Simonas Urbys nedelsė bei įspūdingu šūviu į tolimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Po pertraukos marijampoliečiai žaidė kiek aktyviau. Giedriaus Matulevičiaus bandymą atrėmė vartų sargas Ignas Driomovas, kiek vėliau geru šansu nepasinaudojo Kule Mbombo.

61-ąją minutę legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos pralaužė ledus. Po pakelto kampinio K. Mbombo laimėjo oro dvikovą bei sėkmingai smūgiavo galva, pasižymėdamas trečiame susitikime iš eilės.

Per likusį akistatos laiką „Sūduva“ buvo priversta gintis nuo ne vieno pavojingo šeimininkų išpuolio, bet atsilaikė ir džiaugėsi svarbia pergale.

Marijampolės klubo gretose šiame mače debiutavo kelis sezonus Vilniaus „Žalgirio“ garbę gynęs saugas Serge'as Nyuiadzi, kuris susitikimo pabaigoje buvo pakeistas.