2021-04-02 | 5 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Orestas Abramavičius

„Optibet A lygos“ 5-ajame ture pirmuosius taškus iškovojo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Čempionato debiutantai pirmose savo sezono namų rungtynėse 2:0 (2:0) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“, kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Tuo tarpu Andriaus Skerlos auklėtiniai prieš „Nevėžį“ pasiekė savotišką revanšą, mat praėjusio sezono LFF Pirmos lygos pirmenybėse abi pergales tarpusavio rungtynėse (2:0 išvykoje ir 3:1) iškovojo „Nevėžis“.

Penktadienio rungtynėse abi komandos mačą pradėjo atsargiai ir nuo žvalgybos, tačiau šeimininkai Kaune pamažu perėmė teritorinę persvarą ir su kamuoliu buvo ilgiau.

Kurį laiką sukurti progų nepavyko, tačiau, kėliniui jau persivertus į antrą pusę, „Hegelmann Litauen“ dėjo didelį žingsnį link pergalės, kai pelnė du greitus įvarčius vieną po kito.

35-ąją minutę gražią komandinę kombinaciją smūgiu iš arti į tuščius vartus užbaigė komandos kapitonas Vilius Armanavičius, o dar po kelių minučių antrą komandos įvartį pelnė kartvelas Levanas Mačarašvilis.

Beje, „Nevėžiui“ tai nebuvo vienintelės bėdos pirmajame kėlinyje – jo metu po skaudaus susidūrimo su V. Armanavičiumi aikštę turėjo palikti Kėdainių klubo kapitonas Deividas Gražys.

Antrojo kėlinio starte svečiai nusprendė nedelsti ir bandė kuo greičiau išlyginti rezultatą – jie surengė tam tikrą vartų apgultį, tačiau nuo varžovų išpuolių Kauno rajono ekipa apsigynė.

Kiek vėliau kelis šansus „Hegelmann Litauen“ turėjo greitose atakose, tačiau jie įvarčiais nevirto ir rungtynės baigėsi 2:0.