Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 31 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Lap 03 18:00 , Marijampolė
2021-04-08 | 6 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis

Telšių „Džiugas“ ir toliau demonstruoja solidžią formą „Optibet A lygoje“. Čempionato naujokai 6-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 3:0 (0:0) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ ekipos pasipriešinimu.

Telšių komandai tai buvo jau trečias nepralaimėtas mačas iš eilės, tuo tarpu Vitalijaus Stankevičiaus auklėtinių situacija sunkesnė – jie pralaimėjo jau ketvirtą sykį paeiliui.

Pirmajame rungtynių kėlinyje daug progų neturėjo nė viena komanda – Telšių klubo puolėjai vis papuldavo į svečių gynybos paruoštas nuošalės pinkles, tuo tarpu „Nevėžis“ kelis sykius pavojingai atakuoti bandė po standartinių padėčių, o bene arčiausiai tikslo buvo Peteris Eletu – jo smūgis iš už baudos aikštelės skriejo visiškai greta vartų.

Svarbiausi rungtynių įvykiai prasidėjo iškart po pertraukos. Visų pirma „Džiugo“ baudos aikštelėje neleistinai buvo nugriautas Motiejus Burba, tačiau „Nevėžio“ mohikanas Aretas Gėgžna puikia proga nepasinaudojo – jo smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė Povilas Survila.

Čia pat svečiai įsitikino posakio „neįmuši tu – įmuša tau“ tikslumu, mat jau po kelių minučių Rokas Stanulevičius paleido įspūdingą šūvį iš toli ir išvedė Telšių ekipą į priekį.

Tai dar nebuvo viskas – vos po kelių minučių šeimininkų persvarą smūgiu galva padvigubino ekipos puolėjas Nasko Milevas, o mačui jau artėjant prie pabaigos trečią smūgį sudavė po keitimo į aikštę žengęs latvis Aivaras Emsis.