Tiesiogiai 3 turas / Bir 25 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 20:00 , Gargždai
2021-04-16 | 8 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

Vilniaus „Riterių“ klubas pamažu įgauna pagreitį – sostinės klubas 8-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse išvykoje net 4:1 (1:0) susitvarkė su Telšių „Džiugo“ pasipriešinimu.

Tai buvo antroji Vilniaus ekipos pergalė paeiliui, tuo tarpu „Džiugas“ suklupo antrą sykį iš eilės.

Nuo pat pirmų minučių „Riteriai“ atakoje buvo aktyvesni ir ilgiau buvo su kamuoliu, tuo tarpu šeimininkams sunkiai sekėsi regzti savas atakas.

Svečių spaudimas davė vaisių pirmam kėliniui įsibėgėjus – po kampinio kamuolys atšoko Valentinui Jeriomenkai, kuris savo šansu pasinaudojo ir tiksliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį. Tai ir buvo vienintelis rungtynių veiksmas pirmame kėlinyje.

Visus pergalingus akcentus „Riteriai“ sudėjo iškart po pertraukos, surengę vieną efektyviausių spurtų šiame sezone, kai per šešias minutes pelnė net tris įvarčius.

Du kartus mušė komandos veteranas Valdemaras Borovskij, dar sykį pasižymėjo Mindaugas Grigaravičius ir svečių ekipos pranašumas abejonių nebekėlė – 4:0.

Po kelių minučių Andrius Lipskis rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas, ką Telšių klubui pavyko nuveikti šiose rungtynėse.