2021-04-24 | 10 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 150

Devintuoju bandymu šiame „Optibet A lygos“ sezone pirmąją pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“.

Su naujuoju strategu Tomu Ražanausku dainaviečiai svečiuose 10-ojo turo dvikovoje 1:0 (0:0) įveikė aštuntą kartą iš eilės pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmą kartą savo stadione žaidusi Kėdainių ekipa sulaukė papildymo – į rikiuotę grįžo komandos kapitonas Deividas Gražys. Tiesa, antrame kėlinyje patyręs futbolininkas buvo pakeistas.

Per pirmas 45 minutes ekipos pavojingų progų nesukūrė. Šeimininkai išsiskyrė pora kontratakų, savo ruožtu, „Dainava“ prieš pertrauką pagrasino Saido Hamuličiaus smūgiu galva – kamuolį sugavo Sergijus Melašenka.

Antrame kėlinyje Alytaus klubas, sulaukęs sugrįžusio dueto – Lino Klimavičiaus bei Vytauto Lukšos – buvo perėmęs iniciatyvą, tačiau nuo 75-osios minutės būtent oponentai išsiskyrė pavojingais išpuoliais.

„Dainavai“ sunkiai sekėsi stabdyti Juniorą Timite, kuris tiek pats pavojingai atakavo, tiek sukūrė gerą šansą Aretui Gėgžnai. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia vartų virpsto.

Atrodė, kad dvikova pasibaigs lygiosiomis, tačiau 86-ąją minutę alytiškiai pelnė pergalingą įvartį. Po Pauliaus Golubicko perdavimo kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Tomo Rakašiaus ranką – teisėjo skirtą baudinį realizavo Titas Vitukynas.

„Dainava“ per likusį laiką atsilaikė ir pagal iškovotus taškus susilygino su „Nevėžiu“.