2021-05-09 | 13 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 150

Dar vieną pergalę „Optibet A lygoje“ iškovojo „Kauno Žalgiris“. Roko Garasto auklėtiniai 13-ajame ture išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygis žaidimas – savo šansų turėjo abi komandos, tačiau nė vienai iš jų nepavyko kamuolio pasiųsti į tinklą.

O štai antrojo kėlinio pradžia prasidėjo fejerverkais – jau vienos pirmųjų atakų metų kauniečius po grubios „Riterių“ klaidos baudos aikštelėje tiksliu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė Martynas Dapkus.

Jam tai buvo pirmasis įvartis aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione nuo pat 2017-ųjų, kai futbolininkas dar atstovavo „Jonavos“ komandai.

Vos po kelių minučių šeimininkai dar sykį padarė itin grubią klaidą perduodami kamuolį, o tuo pasinaudoję žalgiriečiai po tikslaus Philipo Otele smūgio padvigubino savo pranašumą – 2:0.

Visgi toks rezultatas ilgai neišsilaikė – netrukus savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Michaelas Thuique'as, o prie 11 metrų žymos stojęs Mindaugas Grigaravičius neklydo ir sumažino savo komandos deficitą iki 1:2.

Per likusį laiką vilniečiai turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, mačo pabaigoje jie buvo surengę ir rimtą vartų šturmą, tačiau įvarčio nepasiekė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.