2021-05-14 | 14 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ debiutantė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda šoktelėjo dviem pozicijomis aukščiau.

Andriaus Skerlos treniruojama ekipa svečiuose 14-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Kėdainiečiams tai buvo jau 12-asis pralaimėjimas iš eilės – komanda su 3 taškais turnyro lentelėje žengia 10-oje pozicijoje.

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 9-ąją minutę, kai Nauris Petkevičius realizavo baudinį bei džiaugėsi trečiu taikliu smūgiu šiame sezone.

„Hegelmann Litauen“ klubas išlaikė pergalingą rezultatą, o kelias pusproges sukūrę varžovai dvikovą baigė mažumoje, kadangi iš jos 66-ąją minutę buvo pašalintas dvi geltonas korteles susirinkęs puolėjas Julius Kasparavičius.

Kauno rajono ekipa su 14 taškų pakilo į 6-ąją vietą.