2021-05-14 | 14 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir toliau išlieka neįveikiamu barjeru „Panevėžiui“.

14-ojo turo dvikovoje namuose žalgiriečiai po pirmoje mačo pusėje pelnyto įvarčio 1:0 (1:0) nugalėjo turnyro lentelės kaimynus.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkams teko nemaloni procedūra – dvikovos dėl traumos nebaigė Ogenyi Onazi. Futbolininką iš Nigerijos pakeitė Mantas Kuklys.

„Panevėžio“ gretose išsiskyrė Jeffrey Sarpongas. Pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis saugas iš Nyderlandų išvengė Mileno Gamakovo globos ir smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, bet savo vietoje buvo Edvinas Gertmonas.

42-ąją minutę savo žodį tarė didžiąją jau praėjusio sezono dalį ant atsarginių žaidėjų suolo buvęs Djibrilis Diaw. Senegalietis po M. Kuklio pakelto kampinio iššoko aukščiau už Justiną Januševskį bei tiksliai smūgiavo galva.

Antrame kėlinyje šansų turėjo abi ekipos – arti tikslo buvo J. Sarpongas, aštrus Eligijaus Jankausko perdavimas iš kairės irgi adresato nepasiekė. Savo galimybėmis taip pat nepasinaudojo Jakubas Sylvestras.

86-ąją minutę „Žalgiriui“ buvo suduotas dar vienas nemalonus smūgis. Dvikovos tęsti negalėjo gynybos ramstis Ivanas Tatomirovičius, be to, jau kurį laiką komandai nepadeda Nemanja Ljubisavljevičius.

Žalgiriečiai su 27 taškais pakilo į 2-ąją vietą, o „Panevėžys“ liko 4-oje pozicijoje.