2021-05-19 | 15 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ 15-ajame ture pirmame ketverte žygiuojantis „Panevėžys“ nutraukė trijų nelaimėtų susitikimų seriją.

Panevėžiečiai namuose pelnė tris puikius įvarčius ir 3:0 (1:0) patiesė Alytaus DFK „Dainava“ ekipą, kuri per penkerias ankstesnes rungtynes buvo surinkusi net 10 taškų.

Pergalingus pamatus šeimininkai pradėjo kloti jau 4-ąją minutę. Kamuolys baudos aikštelėje pasiekė Jeffrey Sarpongą – futbolininkas iš Nyderlandų nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą ir džiaugėsi trečiuoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Per pirmas 45 minutes „Panevėžys“ turėjo šansų padidinti pranašumą, tačiau dėkingomis progomis nepasinaudojo.

Blankokai atrodžiusi „Dainava“ po pertraukos suaktyvėjo ir turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Titas Vitukynas pastebėjo priešais buvusį Paulių Golubicką, tiesa, galimybė liko neišnaudota – paskutinę akimirką Rafaelis Floro išgelbėjo komandą nuo labai didelių problemų.

Kiek vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Kružikas nepasinaudojo dviem gerais šansais. Kartą – sudrebino vartų konstrukciją, kitame epizode – nepataikė į kamuolį. Vis dėlto 75-ąją minutę „Panevėžiui“ lengviau atsikvėpti leido Jorge Eliasas. Nuo suolo į kovą mestas brazilas pasižymėjo puikiu tolimu smūgiu.

Per likusį laiką Vytautas Lukša, atlikdamas standartinę situaciją, sukirto kamuolį į virpstą, o pirmą pridėto laiko minutę tašką šiame mače padėjo dar vieną labai gražų įvartį tolimu smūgiu įmušęs R. Floro.

„Panevėžys“ po šio laimėjimo su 27 taškais rikiuojasi ketvirtas, 10 taškų turinti „Dainava“ žengia devinta.