2021-05-19 | 15 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 80

Ir toliau ant sėkmingos bangos plaukia „Optibet A lygos“ naujokai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šį kartą Andriaus Skerlos treniruojama ekipa išvykoje 3:1 (1:0) susitvarkė su Vilniaus „Riteriais“.

Tai buvo jau trečioji lygos naujokų pergalė paeiliui – prieš tai jie nukovė Vilniaus „Žalgirį“ ir Kėdainių „Nevėžį“. Kauniečiai taip pat iškovojo ir antrą pergalę tarpusavio akistatose su „Riteriais“ – pirmas rungtynes namuose jie buvo laimėję 2:0.

Tuo tarpu šis mačas svečiams prasidėjo itin sėkmingai – jau pirmomis minutėmis baudos aikštelėje buvo pargriautas Klaudijus Upstas, o prie 11 metrų žymos stojęs Nauris Petkevičius neklydo – pasiuntė kamuolį į tinklą ir pelnė jau ketvirtą savo įvartį sezone bei pasižymėjo trečiame susitikime iš eilės.

Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje, o dar įdomesni dalykai aikštėje prasidėjo po pertraukos.

Visų pirma svečių persvarą padvigubinęs buvo „Hegelmann Litauen“ kapitonas Vilius Armanavičius, kuris suklaidino „Riterių“ vartininką Luką Paukštę bei pasižymėjo nestipriu smūgiu iš arti.

Visgi šeimininkai sudėti ginklų linkę nebuvo ir jiems pavyko priartėti, kai po rikošeto įvartį pelnė komandos gynėjas Olaide Badmusas.

Nepaisant to, sėkmingos baigties „Riteriai“ nesulaukė – jau po kelių minučių po kampinio tiksliai ir galingai galva smūgiavo Vilius Armalas, taip atidarydamas savo įvarčių sąskaitą šiame sezone bei užtvirtindamas savo ekipos pergalę, taip pakeldamas ją iki penktos turnyro lentelės vietos.

Tuo tarpu „Riteriams“ tai buvo trečioji nesėkmė per pastarąsias ketverias rungtynes.