2021-06-27 | 3 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 250

„Optibet A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pasinaudojo konkurentų prarastais taškais ir dar labiau įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

Atidėto 3-iojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje vilniečiai 2:0 (1:0) įveikė pirmenybių autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“.

Dvikova prasidėjo šeimininkų atakų škvalu – „Nevėžį“ dažnai gelbėjo vartininkas Sergijus Melašenka, o kartais ir plačiau nusišypsojusi sėkmė, ypač tada, kai iš arti į vartus nepataikė Hugo Videmontas.

13-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: po puikaus H. Videmonto perdavimo Francis Kyeremeh aplenkė Peterį Eletu ir akistatoje su vartininku užtikrintai perkėlė per jį kamuolį. Futbolininkas iš Ganos pasižymėjo jau aštuntąjį kartą ir trečiame susitikime iš eilės.

Tuo Kėdainių klubo bėdos iki pertraukos nesibaigė – traumą patyrė ir akistatos tęsti negalėjo komandos kapitonas Aretas Gėgžna.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai neužtruko padvigubinti rezultatą. S. Melašenka atrėmė du varžovų smūgius, tačiau nuo H. Videmonto šūvio iš arti apsiginti neturėjo šansų.

Vilniaus ekipa susikūrė galimybių pelnyti ir trečią įvartį, tiesa, savo progą turėjo ir „Nevėžis“ – Alexas Kyeremeh smūgiu iš labai toli pabandė užklupti Edviną Gertmoną, bet vartų sargas buvo tam pasiruošęs.

Dvikovos pabaigoje Darius Gvildys suteikė šansą debiutuoti 19-mečiui Kėdainių komandos futbolininkui Erikui Makauskui.