2021-07-19 | 28 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 600

Alytaus DFK „Dainava“ „Optibet A lygoje“ iškovojo pirmąją pergalę šią vasarą – džiaugėsi laimėjimu namuose.

28-ajame ture dzūkai po puikiai sužaisto pirmojo kėlinio 2:1 (2:0) įveikė Vilniaus „Riterius“, kurie pastarąjį sykį nugalėjo birželio viduryje.

Kamuolį per pirmas 45 minutes ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau įvarčius mušė dainaviečiai. 24-ąją minutę po puikiai įžaisto kampinio taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo „Dainavos“ naujokas Joshua Silva.

Po 15 minučių „Riteriai“ suklydo savo aikštės pusėje: Cyrille'as Tchayi Tchamba baudos aikštelėje surado Saidą Hamuličių, kuris pelnė 8-ąjį šio sezono įvartį.

Antrame kėlinyje sostinės klubas perėmė iniciatyvą bei varžovams neleido rimčiau pagrasinti savo ginamiems vartams. Spaudimas davė vaisių 69-ąją minutę – po Maksymo Marusičiaus perdavimo rezultatą sušvelnino Valdas Paulauskas.

Tai buvo pirmasis po keitimo aikštėje pasirodžiusio futbolininko įvartis Lietuvos čempionate.

Tiesa, „Riteriai“ vartų šturmo nesurengė, tad užtikrintai nuo aukštų perdavimų apsigynę šeimininkai laimėjo penktą kartą šiame sezone.

„Dainavos“ gretose taip pat debiutavo Alexas Kyeremeh, o Alytaus klubas su 18 taškų pavijo Gargždų „Bangą“, savo ruožtu, Vilniaus ekipa lieka su 23 taškais.