2021-07-23 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 250

„Optibet A lygos“ vidutiniokai Vilniaus „Riteriai“ po daugiau negu mėnesio pertraukos džiaugėsi laimėjimu – 29-ajame ture įveiktas Telšių „Džiugas“.

Namuose žaidusi Valdo Trakio treniruojama komanda varžovus iš Žemaitijos įveikė po rezultatyvios kovos – 3:2 (1:0).

Rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai: 4-ąją minutę Valdas Paulauskas paspaudė Marių Paukštę ir, sulaukęs varžovų vartininko klaidos, pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Jaunasis futbolininkas pelnė įvartį jau antrame susitikime iš eilės.

Pirmame kėlinyje „Riteriai“ turėjo dar ne vieną šansą pasižymėti, tačiau M. Paukštė tuose epizoduose sugebėjo reabilituotis.

Vis dėlto 48-ąją minutę Vilniaus klubas taip pat praleido įvartį. Standartinės padėties metu Miroslavas Puškarovas pabėgo nuo varžovų bei pažeme taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą. Tai buvo pirmasis bulgaro įvartis Telšių klube.

61-ąją ir 66-ąją minutėmis „Riteriai“ parodė primirštą savo puolimo potencialą. Po dviejų Angelio Lezamos perdavimų taikliais smūgiais tiek iš tolimos, tiek iš artimos distancijos pasižymėjo Marko Pavlovskis bei įvarčių kraitį Vilniaus ekipoje atidaręs Maksymas Marusičius.

Po 6 minučių suklydo šeimininkų vartų sargas Lukas Paukštė – nereikalinga pražanga prieš Aivarą Emsį baudos aikštelėje kainavo baudinį ir latvio įvartį.

Visgi „Riteriai“ užtikrintai sužaidė dvikovos pabaigoje, iškovojo 6-ąją pergalę bei su 26 taškais lenkia džiugiečius, kurie turi 22 taškus.