9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2021-08-06 | 22 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 70

22-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ ir Vilniaus „Riteriai“ apsikeitė įvarčiais ir pasidalijo po tašką.

Simpatišką futbolą pademonstravusios komandos pelnė įvarčius skirtinguose kėliniuose – „Riteriai“ pirmavo, bet šeimininkai status quo atstatė iš karto po pertraukos. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1)

Jau nuo susitikimo pradžios aikštėje dominavo greitas futbolas. „Riteriai“ buvo pavojingesni savo atakose tiek atlikdami aštrius perdavimus į baudos aikštelę, tiek smūgiais. Tuo tarpu „Kauno Žalgirio“ vartininkui Airidui Mickevičiui kelis kartus teko gelbėti savo vartus nuo įvarčio.

35 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Valdemaras Borovskis atliko perdavimą baudos aikštelės centre tinkamą poziciją užsiėmusiam Marko Pavlovskiui, o šis vienu lietimu tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

Iš karto po pertraukos „Kauno Žalgiris“ ėmėsi aktyvių veiksmų išlyginti rezultatą ir tai jiems pavyko padaryti 52 minutę. Po D. Šešplaukio perdavimo į baudos aikštelę, Philipas Otele laimėjo dvikovą „antrajame aukšte“ ir, pasivijęs kamuolį, atliko galingą šūvį į vartus.

Rungtynių intensyvumas po išlyginamojo įvarčio neapmažėjo. Kurį laiką šeimininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau „Riteriai“ nevengė aktyviai atakuoti. Abiejų komandų vartininkams ne kartą teko stabdyti tolimus smūgius.

Susitikimo pabaigoje puikias progas įmušti turėjo abi komandos. Prie „Riterių“ vartų kiek netiksliai galva smūgiavo Linas Pilibaitis, o kitoje aikštės pusėje Mindaugas Grigaravičius smūgiavo virš vartų.

Dvikova baigėsi lygiosiomis, kuri leido šeštoje vietoje žengiantiems „Riteriams“ iškovoti 30 tašką. „Kauno Žalgiris“ su 39 taškais užima trečią vietą.