2021-09-18 | 27 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 400

27-ajame „Optibet A lygos“ ture „Kauno Žalgiris“ buvo besivejančių vaidmenyje, bet sugebėjo išplėšti pergalę svečiuose prieš Gargždų „Bangą“ 3:2 (1:2).

Po pirmojo kėlinio gargždiškiai pirmavo vienu įvarčiu ir turėjo galimybių persvarą padidinti, bet savo progomis po pertraukos geriau naudojosi laikinosios sostinės klubas. Jo pergalę vainikavo vienas gražiausių sezono įvarčių, kurį įsirašė Linas Pilibaitis.

Gargždų komanda turėjo puikų rungtynių startą. Po perdavimo iš savo aikštės pusės, Shogo Yoshikawa atsikratė Steveno Thicot priežiūros ir susitvarkė su vartininku Deividu Mikelioniu. Japonui tai buvo trečiasis įvartis šiame sezone.

Kauniečiams pavyko atstatyti status quo 33 minutę. Choco perdavimo iš aikštės gilumos šeimininkai nesugebėjo neutralizuoti, o Emmanuelis Davidas smūgiu iš arti mikliai pasinaudojo turėta galimybe.

„Banga“ visgi toliau demonstravo varžovams, jog rungtynės su jais nebus lengvas pasivaikščiojimas parke. 37 minutę Darius Zubauskas uždirbo vienuolikos metrų baudos smūgį, o jį tiksliu smūgiu į kairįjį vartų kampą realizavo Karolis Urbaitis.

D. Zubauskas po pertraukos pats galėjo padidinti „Bangos“ pranašumą, bet baudos aikštelėje galingu smūgiu sudrebino skersinį. Dar viename epizode Sh. Yoshikawa klastingą šūvį sulaikė D. Mikelionis. Kitame aikštės gale taip pat galimybę turėjo svečiai, kai L. Pilibaičio smūgį galva puikiai atrėmė I. Driomovas.

Galų gale, „Kauno Žalgiriui“ visgi pavyko išlyginti rezultatą 70 minutę. Po Michaelo Thuique‘o prasiveržimo ir perdavimo vartininko baudos aikštelėje, kamuolys rikošetu įskriejo į vartus nuo „Bangos“ gynėjo Mauricio Pinto kojos.

Roko Garasto auklėtiniai sugebėjo rezultatą pakreipti į savo pusę 84 minutę. M. Thuique‘as ir vėl sukūrė pavojingą progą išvesdamas L. Pilibaitį į baudos aikštelės kraštą, kur saugas nustelbė stadioną ir atliko neatremiamą šūvį į vartų stačiakampio viršų. Tai garantavo pergalę kauniečiams.

Pergalė leido „Kauno Žalgiriui“ (48 tšk.) priartėti prie trečioje vietoje žengiančio „Panevėžio“ iki vieno taško. „Banga“ (25 tšk.) užima devintą vietą ir toliau turi galvoti apie kovą dėl išlikimo.