19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-10-31 | 33 turas | „Aukštaitijos“ st. | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovų: 180

„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ žengė dar vieną žingsnį link išlikimo pirmenybėse.

7-oje pozicijoje žygiuojantys žemaičiai 33-iojo turo akistatoje svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su „Panevėžiu“, kuris pergalės neiškovojo jau septyniuose mačuose iš eilės.

Pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus, tačiau progų jame komandos susikūrė nemažai. Nasko Milevo stiprų smūgį atrėmė Victoras Golasas, kitoje aikštės pusėje vartininką paplušėti privertė Pijus Širvys, o dar vėliau ekipos apsikeitė gana tolimais pavojingais šūviais.

„Džiugas“ gana netikėtai išsiveržė į priekį pačioje antrojo kėlinio pradžioje. 47-ąją minutę po Andriaus Lipskio perdavimo iš dešiniojo krašto Dovydas Virkšas galva nukreipė kamuolį į skersinį, antrasis klaipėdiečio bandymas buvo blokuotas, o trečiasis – sėkmingas.

Vis dėlto ilgai svečiai pranašumu nesidžiaugė. 56-ąją minutę Jeffrey Sarpongas galingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, o po 9 minučių J. Sarpongui asistavęs P. Širvys pasižymėjo ir pats – jam perdavimą atliko Ernestas Veliulis.

Tiesa, „Džiugas“ nepasidavė: N. Milevo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Matheusas Bissi, o 69-ąją minutę vėl driokstelėjo D. Virkšas, galingu šūviu atlikęs dublį. Telšių ekipos atstovas šiemet yra pelnęs 3 įvarčius ir tai yra jo rezultatyviausias karjeros sezonas.

Svečiai buvo arti ir trečiojo įvarčio, bet su N. Milevo smūgiu galva susitvarkė V. Golasas. „Panevėžys“ per likusį laiką surengė ne vieną išpuolį, tačiau su jais P. Survila bei „Džiugo“ gynyba susitvarkė.

Nuo rugsėjo vidurio nelaimintys panevėžiečiai gerokai apsunkino savo šansus pavyti „Kauno Žalgirį“, nuo kurio atsiliekama jau 6 taškais, „Džiugas“ – su 36 taškais dar labiau įsitvirtino 7-oje vietoje.

Ernestas Veliulis
17'
Justinas Januševskij
45' +3
Pirmojo kėlinio pabaiga
47'
Dovydas Virkšas
Jeffrey Sarpong
(Pijus Širvys)
56'
Sebastian Vasquez
(Jorge Elias)
57'
59'
Andrius Lipskis
Pijus Širvys
(Ernestas Veliulis)
65'
69'
Dovydas Virkšas
Domantas Antanavičius
(Tautvydas Eliošius)
69'
70'
Martynas Vasiliauskas
(Ivo Braz)
Eligijus Jankauskas
(Ernestas Veliulis)
77'
89'
Rokas Stanulevičius
(Dovydas Virkšas)
Rungtynių pabaiga