2021-11-24 | 19 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 300

Trečiadienio vakarą galutinai paaiškėjo 2021 metų sezono „Optibet A lygos“ čempionas – juo devintą sykį tapo Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai atidėtame 19-ojo turo mače po atkaklios kovos 2:0 (0:0) įveikė 4-oje turnyro lentelės vietoje likusį „Panevėžį“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Svečių gretose labai aktyviu žaidimu išsiskyrė Elivelto, o kitoje aikštės pusėje Josipo Tadičiaus smūgį galva atrėmė Danas Šimkevičius.

Po pertraukos „Panevėžys“ sukūrė dvi labai geras progas pelnyti įvarčiui. Pirmame epizode po Elivelto perdavimo galva stipriai mušė Jorge Eliasas, tačiau „Žalgirio“ vartų sargas Tomislavas Duka išgelbėjo komandą, kiek vėliau – po pakelto kampinio Matheusas Bissi smūgiu sudrebino skersinį.

Į vartų plotą taip pat nepataikė Jeffrey Sarpongas bei Pijus Širvys, o 86-ąją minutę individualiu meistriškumu sužibėjo gana blankiai atrodęs Hugo Videmontas. „Žalgirio“ lyderis išprovokavo P. Širvio pražangą baudos aikštelėje ir „panenka“ stiliumi realizavo baudinį.

Tai buvo 16-asis H. Videmonto įvartis šio sezono „Optibet A lygoje“, kuris leido jam kol kas pakilti į 1-ąją rezultatyviausių čempionato žaidėjų poziciją.

Antrą pridėto laiko minutę 7-ąjį įvartį šiemet įmušė Jakubas Sylvestras – jam asistavo taip pat po keitimo aikštėje pasirodęs Gustas Jarusevičius.

Sostinės klubas su 76 taškais tapo nepavejamas, o 59 taškus turintis „Panevėžys“ galimybių pakilti iš 4-osios vietos jau neturi.