9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2022-04-10 | 7 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 160

„Optibet A lygos“ 7-ajame ture – dar vienas puikus FA „Šiauliai“ komandos gynybos pasirodymas. Šiauliečiai svečiuose atlaikė „Kauno Žalgirio“ spaudimą ir sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje laikinosios sostinės komanda daugiau kontroliavo kamuolį ir varžovams daug galimybių nesuteikė. Atakose kūrybingai žaidė Michaelas Thuique ir Benas Anisas, bet jų bandymai buvo netikslūs arba neutralizuojami susitelkusios šiauliečių gynybos.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ pradėjo kurti kokybiškas progas prie svečių vartų. 54 minutę Šiaulių ekipa suklydo prie savo baudos aikštelės, bet patogioje pozicijoje atsidūręs Mohamedas Bahlouli smūgiavo tiesiai į vartininką Luką Paukštę.

Dar vienas gaisras prie FA „Šiauliai“ vartų kilo 66 minutę. Pavojingą M. Thuique smūgį baudos aikštelėje blokavo L. Paukštė, o prie vartų lūkuriavęs Linas Pilibaitis atšokusį kamuolį pataikė į virpstą. Vėliau vartų sargas didvyriškai gelbėjo komandą – tiek M. Bahlouli, tiek Moussa Sangare ambicingi smūgiai buvo atremti.

Roko Garasto auklėtiniai rungtynių pabaigoje dar kartą pabandė šturmuoti varžovų vartus, bet pasiaukojanti šiauliečių gynyba atakų bangą sugebėjo atlaikyti.

Vos vieną įvartį per septynis turus praleidusi FA „Šiauliai“ (10 tšk.) žengia penktoje vietoje, o „Kauno Žalgiris“ (9 tšk.) rikiuojasi šeštas.