2022-06-22 | 16 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1080

„Kauno Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ jau kurį laiką žengia itin solidžiu tempu, tą įrodydamas dar vienu laimėjimu, kuris buvo pasiektas Šiauliuose.

16-ojo turo dvikovoje žalgiriečiai džiaugėsi penkta pergale per pastarąsias šešerias rungtynes – 1:0 (1:0) buvo palaužti FA „Šiauliai“ futbolininkai.

Pirmoje pirmo kėlinio pusėje svečiai išsiskyrė dviem smūgiais į vartus, kol galiausiai 30-ąją minutę išsiveržė į priekį. Marko Pejičius atliko perdavimą iš kairiojo krašto į baudos aikštelę, kur aukštai pašokęs Karolis Šilkaitis taikliai mušė galva – tai buvo pirmasis saugo įvartis šiemet.

Po 5 minučių reta klaida išsiskyrė Deividas Mikelionis. Vartininkas nesėkmingai gaudė kamuolį, kuris atšoko tiesiai po Roko Lekiato kojomis – vidurio gynėjas šansu nepasinaudojo bei smūgiavo virš vartų.

Iki pertraukos abiem ekipoms teko atlikti priverstinius keitimus, kadangi susitikimo tęsti negalėjo Emilis Gasiūnas bei Benas Anisas.

D. Mikelionis reabilitavosi antrojo kėlinio pradžioje – jam teko atremti Eligijaus Jankausko bandymą iš artimos distancijos. Tai buvo paskutinė šiauliečių ryški proga trečiadienio mače, kauniečiai atsakė Moussa Sangare smūgiu, nuo kurio apsigynė Lukas Paukštė.

Prie varžovų artėjantis „Kauno Žalgiris“ su 24 taškais ir toliau žengia 6-oje vietoje, šiauliečiai turi 17 taškų bei rikiuojasi septinti.