9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2022-07-10 | 20 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 1000

Pirmame „Optibet A lygos“ ketverte žengiantys Vilniaus „Riteriai“ šiemet prieš Telšių „Džiugą“ skina pergales.

Pablo Villaro treniruojama komanda 20-ojo turo mače svečiuose rezultatu 4:1 (1:0) palaužė Žemaitijos ekipą.

Pirmosiomis akistatos minutėmis iniciatyva priklausė šeimininkams. 9-ąją minutę Periclesas baudos aikštelėje surado Yudai'ų Koike, kurio smūgį iš arti puikiai atrėmė Armantas Vitkauskas. „Džiugas“ tuo neapsiribojo ir surengė dar kelias aštrias atakas, tačiau išsiveržti į priekį nepavyko.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Riteriai“ varžovų gynėjams kėlė daugiau rūpesčių. Kontratakos metu Rokas Filipavičius smūgiavo į vartininką, o 38-ąją minutę, Valdemarui Borovskiui atlikus perdavimą į baudos aikštelę, Lucasas Diasas efektingai pasiuntė kamuolį tarp dviejų džiugiečių kojų.

Vis naudingiau žaidžiantis L. Diasas pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Po pertraukos kurį laiką „Džiugas“ išsiskyrė tolimais smūgiais, su kuriais susitvarkė A. Vitkauskas, Vilniaus ekipoje du kartus pavojingai vartams pagrasino vidurio gynėjas Plamenas Dimovas.

„Riterių“ gretose gerais šansais nepasinaudojo Artūras Dolžnikovas ir L. Diasas – už tai svečiai buvo nubausti 69-ąją minutę. Po perdavimo į baudos aikštelę Edgaras Žarskis galva nukreipė kamuolį į vartus – šis dar lietė Akseli Kalermo koją.

Telšiškiai bandė ieškoti pergalingo įvarčio, bet gavo tris skaudžius smūgius. 82-ąją minutę R. Filipavičius taikliai mušė iš arti ir antrą pridėto laiko minutę sėkmingai įprasmino kontrataką, savo ruožtu, ketvirtą pridėto laiko minutę tolimu šūviu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Tomas Dombrauskis.

32 taškus turintys „Riteriai“ išsilaikė 4-oje vietoje, „Džiugas“ – su 12 taškų žengia devintas.