2022-10-23 | 33 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 500

Sekmadienį tęsėsi „Optibet A lygos“ 33 turo kovos. Lenktynėse dėl medalių taškus toliau barsto „Panevėžys“, kuris svečiuose nesugebėjo pralaužti Telšių „Džiugo“ gynybos – dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo svečiai iš Panevėžio. Visgi, nepaisant kelių pavojingų išpuolių, rezultato jiems pasiekti nepavyko. Kėlinio pabaigoje gerą galimybę turėjo ir „džiugiečiai“ – Jorge Eduardo atliko aštrų perdavimą priešais vartus išnirusiam Dovydui Virkšui, bet šiam nepavyko deramai pataikyti į kamuolį.

Po pertraukos abi komandos buvo arti įvarčio. J. Eduardo toliau kėlė problemas svečių gynybai – vieną iš jo aštresnių smūgių neutralizavo vartininkas Rafaelis Broetto, kitas vos nepasiekė tikslo.

„Panevėžys“ taip pat kėlė problemas „Džiugo“ vartams. Ariagneris Smithas geroje pozicijoje atliko šūvį šalia vartų, o po įspūdingo Elivelto smūgio per save puikiai sužaidė vartininkas Vincentas Šarkauskas.

Gino Lettieri auklėtiniai iki susitikimo pabaigos spaudė telšiškius ir turėjo griebtis už galvų dėl iššvaistytų progų. 80 minutę Sebastianas Vazquezas baudos aikštelėje nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų, o netrukus Nasko Milevas galva iš arti nepataikė kamuolio į vartus. Savo vartus sėkmingai apsaugojo ir V. Šarkauskas.

Panevėžiečiai su 52 taškais rikiuojasi penkti, džiugiečiai žengia devinti su 26 taškais.