2022-10-23 | 33 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 465

„Optibet A lygoje“ kiek netikėtai sunkią pergalę iškovojo vicečempionė Marijampolės „Sūduva“.

Šią savaitę su vyr. treneriu Migueliu Moreira atsisveikinęs Marijampolės klubas 33-iojo turo mače namuose 1:0 (0:0) įveikė „Jonavą“.

Pirmame kėlinyje komandos įvarčio nepelnė, nors abi turėjo tam galimybių. Svečiai atkarpomis solidžiu žaidimu išsiskirdavo aikštės viduryje.

Vis dėlto po pertraukos „Sūduva“ neužtruko išsiveržti į priekį. 52-ąją minutę Giedrius Matulevičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Danilas Kondrakovas smūgiavo galva bei įveikė tautietį Artiomą Fastovą.

„Jonavos“ gretose pastebimai rungtyniavo Artiomas Radčenka bei Vadymas Radčenka, savo ruožtu, sūduviečiai taip pat neišnaudojo gerų progų.

Svečiai mačą baigė dešimtiese: antrą geltoną kortelę per pridėtą laiką užsidirbo ukrainietis Andrijus Spivakovas.

54 taškus turinti „Sūduva“ išsilaikė 3-ioje pozicijoje, jonaviečiai paskutines tris sezono rungtynes pasitinka su 3 taškais.