2022-10-29 | 34 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 50

Vilniaus „Riteriai“ nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. „Optibet A lygos“ 34 turo rungtynėse Pablo Villaro auklėtiniai svečiuose sutriuškino „Jonavą“ 3:0 (0:0) ir išlaiko viltis kovoti dėl medalių.

Nuo rungtynių pradžios „Riteriai“ daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau jiems sunkiai sekėsi sukurti pavojingų progų prie varžovų vartų. Savo ruožtu „Jonava“ rėmėsi kontratakomis ir turėjo neblogą galimybę įmušti 20 minutę, kai Ernestas Astachovas nesėkmingai smūgiavo į vartus.

Po pertraukos svečiai iš sostinės pralaužė ledus. Antrojo kėlinio pradžioje arbitras skyrė 11 m. baudos smūgį už Luko Čepkausko pražangą, o prie žymos stojęs Dejanas Miličevičius užtikrintai smūgiavo į vartus. Tai buvo antrasis serbo įvartis.

Įmuštas įvartis pridėjo pasitikėjimo Pablo Villaro auklėtiniams, kurie beveik visas turėtas progas pavertė įvarčiais. 77 minutę Artūras Dolžnikovas techniškai sužaidė baudos aikštelėje ir surado kamuoliui vietą tolimajame vartų kampe.

Po šešių minučių „Riteriai“ užtvirtino pergalę trečiuoju įvarčiu. Rokas Filipavičius pasinaudojo nuo Juozo Lubo atšokusiu kamuoliu baudos aikštelės kairėje ir tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.