35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius
2022-11-05 | 20 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1070

Šeštadienį įvyko vienerios nukeltos „Optibet A lygos“ 20 turo rungtynės. Lentelės kaimynų dvikovoje „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ neįrodė savo pranašumo ir sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Didelių gaisrų prie abiejų vartų nebuvo užfiksuota, tačiau kėlinio pabaigoje abi komandos turėjo neblogas galimybes įmušti.

40 minutę panevėžiečiai suklydo savo aikštės pusėje. Tuo pasinaudojęs Philippas Schellneggeris smūgiavo į apatinį vartų kampą, bet vartininkas Rafaelis Broetto pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė smūgį. „Panevėžys“ į tai atsakė baudos aikštelėje „oro dvikovą“ laimėjusio Nasko Milevo smūgiu virš vartų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – dominavo taktinis futbolas ir abiems ekipoms sunkiai sekėsi perimti iniciatyvą. Tiesa, „Kauno Žalgiris“ dažniau smūgiavo į vartus ir svečiams teko neutralizuoti pavojų po Martyno Dapkaus ir Nerijaus Valskio bandymų.

Antrojo kėlinio pabaigoje abi komandos pademonstravo ambicijas iškovoti pergalę, bet bandymai buvo bevaisiai. 88 minutę šeimininkų žaidėjui Jasonui Noslinui teko išmušti kamuolį už aikštės ribų po to, kai Ulysse'as Diallo jau ruošėsi iš arti smūgiuoti į vartus. Netrukus kauniečiai surengė išpuolį, kuriame R. Broetto blokavo į baudos aikštelę įsiveržusio Antono Fase smūgį.

Po lygiųjų „Kauno Žalgiris“ (57 tšk.) taškais susilygiavo su antroje vietoje žengiančiu ir vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusiu Kauno raj. „Hegelmann“. Jiems į nugarą kvėpuoja ketvirtą vietą užimantis „Panevėžys“ (56 tšk.).

25'
Mitar Čukovič
Pirmojo kėlinio pabaiga
Karolis Šilkaitis
(Seth Sincere)
51'
61'
Pijus Širvys
(Mitar Čukovič)
61'
Ergys Kače
(Ernestas Veliulis)
Martynas Dapkus
63'
Egidijus Vaitkūnas
67'
Jason Noslin
(Marko Pejič)
70'
Nerijus Valskis
(Philipp Schellnegger)
70'
Linas Pilibaitis
(Mohamed Bahlouli)
80'
80'
Ulysse Diallo
(Nasko Milev)
85'
Adnan Bašič
(Elivelto Ribeiro Dantas)
Rungtynių pabaiga