2022-11-08 | 31 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 140

Vilniaus „Riteriai“ toliau išsilaiko kovoje dėl galimybės žaisti kito sezono UEFA Konferencijų lygoje. Nukeltose „Optibet A lygos“ 31 turo rungtynėse sostinės ekipa nugalėjo tiesioginį konkurentą „Kauno Žalgirį“ 2:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje komandos rimtesnių progų įmušti nesukūrė. Daugiau darbo, tiesa, turėjo „Riterių“ vartų sargas Armantas Vitkauskas, kuris neutralizavo Marko Pejičiaus ir Philippo Schellneggerio smūgius. Pastarasis futbolininkas kėlinio gale pavojingą ataką užbaigė smūgiu virš vartų.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ susikūrė geriausią savo progą rungtynėse, kai A. Vitkauskas blokavo Ph. Schellneggerio bandymą. Savo ruožtu, iš karto po šio epizodo sekusią kontrataką „Riteriai“ išnaudojo efektyviai.

Mindaugas Grigaravičius individualiomis pastangomis prasiveržė link baudos aikštelės prieigų ir galingu smūgiu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe. Lietuvis įmušė trečią įvartį šiame sezone.

„Kauno Žalgiriui“ nesisekė realizuoti susikurtų galimybių, o vilniečiai 80 minutę dar kartą nubaudė svečius. Greitame išpuolyje Artūro Dolžnikovo perdavimą Dmytro Bilonogas realizavo užtikrintu šūviu į vartų kampą bei įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Riteriai“ (55 tšk.) pakilo į penktą vietą ir nuo pirmojo ketverto atsilieka vos tašku. „Kauno Žalgiris“ (57 tšk.) rikiuojasi trečias.