2023-04-14 | 8 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 430

8-asis turas prasidėjo Marijampolėje, kur Gargždų „Bangos“ futbolininkai šventė antrąją sezono pergalę.

Ankstyvą įvartį įmušę svečiai dvikovos pabaigoje pasižymėjo dar kartą bei rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Rungtynės prasidėjo ankstyvu svečių komandos įvarčiu – Giedrių Zenkevičių iš toli nuginklavo Dovydas Norvilas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis vilkint „Bangos“ marškinėlius Lietuvos čempionate. Pastarąjį kartą įvartį „Optibet A lygoje“ Dovydas pelnė 2017 metais.

Kėliniui įpusėjus, Oyinlola Kayode atliko neblogą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys prašvilpė šalia vartų. 36-ąją rungtynių minutę dar vieną progą pasižymėti turėjo Junas Suzuki – standartinės situacijos metu smūgiavusio japono šūvį sustabdė varžovų vartininkas.

Nors ilgų atakų svečių komanda pirmajame kėlinyje nerengė, tačiau jo pabaigoje gerų progų įmušti turėjo „Bangos“ futbolininkai, bet to pastariesiems padaryti nepavyko, o prie to stipriai prisidėjo Augustas Dubickas.

Antrojo kėlinio pradžioje sūduviečiai surengė šturmą prie svečių komandos vartų, bet jis nedavė jokių vaisių. Visgi, šiek tiek aštriau atrodė „Bangos“ futbolininkai.

71-ąją minutę į aikštę žengė po traumos sugrįžęs „Bangos“ atstovas Benas Šatkus. Rungtynėms einant į pabaigą auksinę progą pasižymėti turėjo Jevhenas Protasovas, tačiau ukrainietis nepataikė į tuščius vartus.

Dar vieną nuostabią „Sūduvos“ progą sustabdė Mantas Bertašius, o vos po kelių epizodų suveikė auksinė futbolo taisyklė: „neįmuši tu – įmuša tau“. Puikų reidą surengęs Ignas Venckus mušė vieną gražiausių  šio sezono „Optibet A lygos“ įvarčių bei taip įtvirtino „Bangos“ pergalę.

Po pergalės Marijampolėje „Banga“ bent jau kol kas pakilo į 8-ąją turnyro lentelės vietą bei yra surinkusi 7 taškus, savo ruožtu, sūduviečiai su 9 taškais rikiuojasi šešti.