2023-04-18 | 9 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 300

Antradienio vakarą prasidėjo paskutinis pirmojo rato turas, kuriame Gargždų „Banga“ namuose priėmė svečius iš Šiaulių.

9-ojo turo starte pergalę iškovojo išvykoje žaidusi FA „Šiauliai“ ekipa – rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Nors pačioje mačo pradžioje aktyvesni buvo šiauliečiai, bet geriausią iki tol progą pasižymėti turėjo namų komanda – 29-ąją minutę po Karolio Žebrausko perdavimo į baudos aikštelę galva smūgiavo Ignas Venckus, bet smūgį atrėmė Lukas Paukštė. Po kelių epizodų šiauliečiai suklydo ir tai suteikė „Bangai“ dar vieną šansą pasižymėti, tačiau kamuolys po Karolio Laukžemio smūgio vartų tinklą praskrodė iš išorinės jo pusės.

Kėliniui einant į pabaigą po įžaisto kampinio puikiai į baudos aikštelę įkirtęs Danielis Romanovskis atliko perdavimą, bet kamuolio į vartų tinklą jo komandos draugams pasiųsti nepavyko. Eligijus Jankauskas po šio epizodo smūgiavo iš toli, bet kamuolys skriejo tiesiai į Mantą Bertašių.

Įvartį į rūbinę pirmame kėlinyje pelnė „Šiauliai“ – I. Venckus prarado kamuolį, smūgį link vartų atliko Oleksijus Ščebetunas, o kai jau atrodė, kad kamuolys keliaus už aikštės ribų, jis atsimušė į virpstą bei Sigitą Urbį, tuomet tykojusiam E. Jankauskui beliko jį pasiųsti į vartus.

53-iąją minutę K. Žebrauskas nuo kampinio gairelės kamuolį siuntė į baudos aikštelę, dėl jo kovojo Rokas Lekiatas bei Robertas Vėževičius, o kamuolys skriejo į vartų konstrukciją. Kiek vėliau pasižymėti galėjo I. Venckus, bet jo smūgį blokavo vienas iš „Šiaulių“ futbolininkų.

Rungtynių pabaigoje progų turėję bei daug kampinių pakėlę gargždiškiai įvarčio taip ir nepelnė, o dvikovą rezultatu 1:0 laimėjo antrąją pergalę išvykoje pasiekę Saulės miesto atstovai.

Po šios pergalės šiauliečiai bent jau kol kas pasivijo lyderius ir su 20 taškų išlieka antroje „Optibet A lygos“ vietoje, savo ruožtu, „Banga“ yra surinkusi 7 taškus bei žengia aštunta.