2023-04-23 | 10 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 250

1-ajame ture netikėtai Telšių „Džiugo“ futbolininkams nusileidę šalies čempionai pasiekė revanšą.

10-ajame „Optibet A lygos“ ture Vilniaus „Žalgiris“ atkakliose rungtynėse pranoko „Džiugą“ rezultatu 2:0 (0:0).

Žalgiriečiai, kaip ir buvo galima tikėtis, aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau greito įvarčio pelnyti nesugebėjo. Į Adama Fofana ir Mathiaso Oyewusi smūgius sėkmingai reagavo „Džiugo“ vartininkas Marius Paukštė, o keletą kitų vilniečių bandymų blokavo aikštės šeimininkų gynėjai.

27-ąją minutę standartinės situacijos metu Nuno Pereira liko be priežiūros baudos aikštelės prieigose, tačiau portugalo smūgiuotas kamuolys atsidūrė Edvino Gertmono rankose. Likęs kėlinio laikas tiksėjo pagal telšiškių scenarijų – „Džiugo“ futbolininkai kompaktiškai gynėsi ir progų šalies čempionams kurti neleido.

Sužaidus vos keturias minutes antrajame kėlinyje, A. Fofana iš dešiniojo atakos krašto kamuolį perdavė Petarui Mamičiui, kuris pasiuntė kamuolį M. Paukštei tarp kojų ir išvedė vilniečius į priekį.

Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai turėjo keletą galimybių rezultatą padvigubinti, tačiau su Arni Vilhjalmssono šūviu susitvarkė vartininkas M. Paukštė, o M. Oyewusi smūgis skriejo virš skersinio. Nors „Džiugo“ futbolininkams reikėjo ieškoti išlyginamojo įvarčio, tačiau rimtai E. Gertmono ginamiems vartams pagrasinti nepavyko.

Jau per arbitro kompensuotą laiką įspūdingu smūgiu rezultatą padvigubino ir tašką rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Marko Miličkovičius.

Pergalę iškovoję Vladimiro Čeburino auklėtiniai su 20 taškų žengia trečioje turnyro lentelės vietoje, „Džiugo“ kraityje ir toliau vos 4 taškai ir paskutinė užimama vieta „Optibet A lygoje“.