2023-04-29 | 11 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 480

„Optibet A lygos“ 11-ojo turo rungtynėse tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ pergalę šventė turnyro lyderiai.

Pirmame šeštadienio mače „Panevėžys“ panaikino įvarčio deficitą ir pergalę iškovojo rezultatu 3:1 (0:1).

7-ąją minutę po vilniečių klaidos gynyboje puikią progą pelnyti įvartį turėjo Chafikas Tigroudja, visgi, vartų sargas Armantas Vitkauskas jo smūgį atrėmė.

Nors dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, į priekį pirmieji išsiveržė vilniečiai – jau 12-ąją minutę perdavimų serija prie panevėžiečių baudos aikštelės privedė prie Ebuka Onah trečiojo įvarčio šiame sezone.

E. Onah ir toliau neleido atsikvėpti „Panevėžio“ gynybai – 27-ąją minutę jis atliko pavojingą smūgį link turnyro lyderių vartų, tiesa, kamuolys skriejo greta tikslo. Netrukus po puikaus Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo dar vieną pavojingą smūgį atliko Deimantas Rimpa, bet Vytautas Černiauskas demonstravo savo mesitriškumą.

53-iąją minutę po pakelto kampinio puikų perdavimą Pijui Širviui atliko Linas Klimavičius, o P. Širvys išlygino rungtynių rezultatą. Po poros minučių panevėžiečiai vėl atsidūrė svečių baudos aikštelėje ir po sumaišties joje A. Smithas pelnė septintą savo sezono įvartį.

Prasidėjus pridėtiniam rungtynių laikui, Matas Ramanauskas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir už tai „Panevėžys“ turėjo progą mušti baudinį. Jovanas Čadženovičius užtikrintai smūgiavo į vartus ir įtvirtino komandos pranašumą.

„Panevėžys“ savo kraitį papildė trimis taškais ir su 29 taškais toliau žygiuoja pirmoje lentelės vietoje, tuo tarpu „Riteriai“ su 10 taškų yra septintoje pozicijoje.