Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-08-26 | 28 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 600

Marijampolėje įvykusios „Optibet A lygos“ 28-ojo turo rungtynės pasižymėjo įvarčių gausa.

„Kauno Žalgiris“ prisiminė taiklių smūgių skonį bei svečiuose net 6:2 (1:2) sutriuškino vietos „Sūduvą“.

Marijampoliečiams greitai pavyko išsiveržti į priekį – 8-ąją minutę standartinės padėties metu galva kamuolį į vartus nukreipė Jevhenas Smirnovas.

Ilgai pranašumu šeimininkai nesidžiaugė, kadangi 12-ąją minutę savo progą baudos aikštelėje išnaudojo Nerijus Valskis. Tiesa, po 13 minučių po tolimo Giedriaus Zenkevičiaus perdavimo įvartį pelnė Artiomas Fiodorovas.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai įjungė aukščiausią pavarą – pasipylė taiklūs smūgiai. 56-ąją minutę ir 61-ąją minutę pasižymėjo Edvinas Kloniūnas.

Tai nebuvo viskas: po keitimo aikštėje pasirodęs Florianas Davidas kamuolį į G. Zenkevičiaus vartus pasiuntė 81-ąją bei 84-ąją minutę. Be to, trečią pridėto laiko minutę kamuolys nuo „Sūduvos“ vartininko įskriejo į vartus.

Žalgiriečiai su 38 taškais rikiuojasi penkti, Marijampolės ekipa turi 28 taškus bei žengia šešta.