Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-09-24 | 31 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 255

„Optibet A lygos“ kovoje dėl bronzos medalių po Kauno rajono „Hegelmann“ klubo pergalės paaštrėjo intriga.

31-ojo turo dvikovoje namuose Andriaus Skerlos treniruojama komanda 3:1 (2:1) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje daugiau smūgių atliko svečiai, kartą Vincentas Šarkauskas turėjo atremti pavojingą Rolando Baravyko smūgį bei susitvarkyti su dar pora bandymų.

29-ąją minutę mėlynai balti išsiveržė į priekį. Aktyviai rungtyniavęs Filipas Dangubičius sėkmingai vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus po Michaelo Thuique perdavimo.

Po pertraukos šiauliečiai neužtruko atstatyti pusiausvyros. 49-ąją minutę po pakelto kampinio taikliai smūgiavo Oleksijus Ščebetunas, visgi, po 10 minučių Steve'as Kingue galva vėl išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį laiką V. Šarkausko už grubią klaidą vos nenubaudė Eligijus Jankauskas, kitoje aikštės pusėje po grėsmingą šūvį iš toli atliko M. Thuique bei F. Dangubičius.

Būtent pastarasis žaidėjas iš Kroatijos pirmą pridėto laiko minutę kontratakos metu pelnė antrą savo įvartį.

Mėlynai balti su 49 taškais žengia ketvirti, šiauliečiai turi 55 taškus bei rikiuojasi treti.