Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2024-06-01 | 16 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 430

16-ajame „TOPsport A lygos“ ture daug netekčių sudėtyje turėjusi Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė Gargždų „Bangą“. Vėlyvas baudinys į svečių vartus nulėmė rezultatą – mačas pasibaigė 1:0 (0:0) marijampoliečių naudai.

Sužaidus 11 minučių, Valdas Paulauskas surado Cesinha, brazilas smūgiavo greta stačiakampio, o Ernestas Burdzilauskas atsakė bandymu į vartų plotą. 22-ąją minutę kamuolys pasiekė Augustą Dubicką, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.

35-ąją minutę Cesinha atliko tolimą šūvį, Giedrius Zenkevičius be didesnių problemų kamuolį sugavo, kiek vėliau Antonio Lara po pakelto kampinio smūgiavo virš vartų. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę kamuolys nuo Beno Šatkaus skriejo į savus vartus, įspūdingą reakciją pademonstravo Mantas Bertašius.

Antrojo kėlinio pradžioje Motiejus Burba kamuolį atmetė Artiomui Fiodorovui, šis šansu nepasinaudojo, kiek vėliau kitoje aikštės pusėje G. Zenkevičius atrėmė tolimą Mato Ramanausko šūvį. 71-ąją minutę Žygimantas Baltrūnas kamuolį bandė perkelti per M. Bertašių, visgi, vartininkas savo ekipą apgynė.

84-ąją minutę po pakelto kampinio galva smūgiavo M. Burba, M. Bertašius komandą apsaugojo nuo praleisto įvarčio. Pačioje mačo pabaigoje Carlosas Eduardo savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Aleksandrą Živanovičių, o po VAR peržiūros baudinį realizavo Steve‘as Lawsonas.

Po 16-ojo „TOPsport A lygos“ turo „Sūdūva“ ir „Banga“ yra surinkusios po 19 taškų bei atitinkamai užima 6-ąją ir 7-ąją pozicijas.