Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2024-06-23 | 19 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 430

„TOPsport A lygoje“ FA „Šiauliai“ ir toliau išlieka neįveikiami Gargždų „Bangai“. Trečiame šio sezono tarpusavio susitikime, kuris vyko 19-ajame ture, įvarčių nebuvo pelnyta – 0:0.

Akistatos pradžioje savo meistriškumą demonstravo vartininkai. Mantas Bertašius atrėmė grėsmingą Domanto Šimkaus bandymą, savo ruožtu, Gustas Baliutavičius susitvarkė su Pijaus Srėbalius ataka.

„Banga“ dar ne sykį puolė pavojingai, kitoje aikštės pusėje M. Bertašius nuslopino Justo Petravičiaus prasiveržimą. G. Baliutavičius antrame kėlinyje išgelbėjo komandą po Valdo Paulausko smūgio.

Sekmadienio mače Saulės mieste po pusės metų pertraukos FA „Šiauliai“ marškinėlius vėl apsivilko Danielis Romanovskis.

Po 19-ojo turo „Banga“ su 23 taškais rikiuojasi penkta, šiauliečiai turi 3 taškais mažiau bei žengia aštunti.