2020-06-06 | 3 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 250

Lietuvos futbolo A lygos dvikovoje Kaune vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ sugrįžo į pergalingas vėžes.

3-iojo turo susidūrime, kuriame netrūko kietos kovos ir buvo parodyta net 14 kortelių, vilniečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos neišsiskyrė pavojingų epizodų gausa. „Kauno Žalgirio“ saugas Gratas Sirgėdas atliko tolimą ir pavojingą baudos smūgį, kurį vartininkas Martinas Berkovecas buvo priverstas atremti.

„Žalgirio“ gretose išsiskyrė šį kartą atakos smaigalyje žaidęs Hugo Videmontas, kadangi komandai negalėjo padėti Davidas Ngogas, Richlordas Enninas bei Liviu Antalis. Prancūzas du kartus pavojingai smūgiavo iš aštrių kampų, tačiau šeimininkų gretose patikimai rungtyniavo Deividas Mikelionis.

Vis dėlto 43-iąją minutę H. Videmontas pasiekė savo: Rudinilsonas Silva nesėkmingai išmušė kamuolį baudos aikštelėje, kuris „Žalgirio“ legionieriui atšoko tiesiai po kojomis ir netrukus atsidūrė vartų tinkle.

Po pertraukos kauniečiai pradėjo žaisti ryžtingiau ir 51-ąją minutę buvo arti tikslo – po keitimo aikštėje pasirodžiusio Philipo Otele smūgį galva atmušė puikiai sužaidęs M. Berkovecas.

Kitoje aikštės pusėje po dar poros H. Videmonto smūgių darbo turėjo D. Mikelionis, o susitikimui teisėjavęs Manfredas Lukjančukas vieną po kitos pradėjo traukti korteles. 78-ąją minutę už antrą įspėjimą buvo pašalintas Rimvydas Sadauskas, 89-ąją minutę – raudoną kortelę užsidirbo Modestas Vorobjovas.

Į kovą po keitimo mestas Linas Pilibaitis akistatos pabaigoje stipriai smūgiavo iš už baudos aikštelės, tačiau vėl savo vietoje buvo M. Berkovecas.

Po šios pergalės „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 6 taškus, savo ruožtu, 3 taškus turintis „Kauno Žalgiris“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės.