2020-06-06 | 3 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 300

Lietuvos futbolo A lygoje be kluptelėjimų žengia tik viena komanda – titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Sauliaus Širmelio kariauna 3-iojo turo dvikovoje išvykoje 3:1 (2:0) patiesė taškų vis dar neiškovojusį „Panevėžį“.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo sėkmingai – jau 9-ąją minutę po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį baudos aikštelėje susistabdęs Danielis Offenbacheris nepatogiu vartininkui smūgiu pelnė pirmą savo įvartį šiame sezone.

Antrą sykį „Sūduva“ pasižymėjo 36-ąją minutę. Andro Švrljugai atlikus perdavimą iš dešiniojo krašto, Josipas Tadičius iššoko prieš oponentą bei nepriekaištingai mušė vienu lietimu.

„Panevėžys“ galėjo atkurti intrigą dar pirmame kėlinyje, bet po kampinio kilus sumaiščiai Matheusas Bissi sukirto kamuolį į skersinį.

52-ąją minutę greito išpuolio metu sūduviečių pranašumą įtvirtino Eligijus Jankauskas, o 78-ąją minutę garbės įvartį „Panevėžiui“ po pakelto kampinio įmušė galva tiksliai smūgiavęs Justinas Januševskis.

Po šios pergalės „Sūduva“ su 9 taškais pirmauja A lygos turnyro lentelėje, „Panevėžys“ – vienintelė lygos ekipa, vis dar neiškovojusi taškų.