2020-07-03 | 8 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 740

Ketvirtuoju laimėjimu šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone džiaugėsi 3-ioje pozicijoje įsitvirtinantis „Kauno Žalgiris“.

Kauniečiai išvykoje 8-ojo turo mače po nelengvos kovos 2:0 (0:0) nugalėjo „Panevėžį“, kuris nepasinaudojo galimybe pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos.

Per pirmąją dvikovos pusę abi vienuolikės daug aštrių epizodų nesukūrė, o dažniausiai oponentams grasino tolimais smūgiais. 11-ąją minutę Rafaelio Floro galingai spirtas kamuolys skriejo visiškai greta virpsto.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiriui“ pavyko perimti iniciatyvą ir 66-ąją minutę išsiveržti į priekį – po Jurijaus Bušmano pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo Linas Pilibaitis.

Tai buvo trečiasis taiklus veterano smūgis šiame A lygos sezone.

Rokas Garastas metė į kovą trejas rungtynes dėl traumos praleidusį Emmanuelį Davidą, o šis dar labiau pagyvino Kauno komandos žaidimą, ypač kontratakose. Sykį jaunasis futbolininkas smūgiavo labai pavojingai, kitame epizode – nuo Simono Urbio bandymo apsigynė Rafaelis Broetto.

„Panevėžys“ dvikovos pabaigoje buvo pagirtinai įsitvirtinęs oponentų aikštės pusėje, tačiau svečiai kartą rezultatyviai pasinaudojo susidariusiomis erdvėmis. Antrą pridėto laiko minutę po Philipo Otele perdavimo kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė E. Davidas.

Saugas įmušė trečią įvartį šiame sezone, o „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi jau 13 taškų, „Panevėžys“ – 4 taškus.