2020-07-19 | 10 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 930

Trečią sykį per pastarąsias ketverias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“.

Vicečempionai 10-ojo turo susidūrime išvykoje po ganėtinai atkaklios kovos 2:1 (1:0) palaužė „Panevėžį“.

Gana blankiai pirmame kėlinyje žaidę šeimininkai galėjo dėkoti Rafaeliui Broetto, kad dvikovos nugalėtojas nebuvo aiškus jau po 45 minučių. Vartininkas iš Brazilijos atrėmė kelis pavojingus oponentų smūgius, tačiau 27-ąją minutę savo komandai niekuo padėti negalėjo.

Mantas Kuklys standartinės padėties metu atliko labai klastingą perdavimą link vartų, priversdamas R. Broetto sudėtingoje situacijoje atmušti kamuolį. Prie jo pirmasis suskubo Marko Karamarko, kuris nukreipė jį į vartus ir džiaugėsi antruoju įvarčiu šiame sezone.

„Panevėžys“ po pertraukos atkuto, bet 70-ąją minutę vėl traukė kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. Hugo Videmontas pasinaudojo M. Kuklio perdavimu ir pelnė ketvirtą savo įvartį šių metų A lygoje.

83-iąją minutę šeimininkai grįžo į rungtynes: baudos aikštelėje Paulius Janušauskas galva numetė kamuolį link Jorge Eliaso ir šis taikliai mušė vienu lietimu. Tai buvo pirmasis brazilo įvartis naujame klube Lietuvos čempionate.

Mačo finiše suklydus Martinui Berkovecui, J. Eliasas nukreipė kamuolį link tuščių vartų, tačiau „Žalgirio“ gynėjas Ivanas Tatomirovičius slysdamas blokavo smūgį ir išgelbėjo komandą nuo didelių nemalonumų.

Žalgiriečiai atsilaikė ir su 20 taškų vėl sugrįžo į 2-ąją vietą, savo ruožtu, panevėžiečiai, kurių sąskaitoje 7 taškai, rikiuojasi 5-oje pozicijoje.