2020-07-23 | 11 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 250

Lietuvos futbolo A lygos trečiasis ratas prasidėjo rezultatyviu susitikimu Laikinojoje sostinėje.

11-ojo turo susidūrime namuose „Kauno Žalgiris“ po atkaklios kovos 3:2 (1:0) nugalėjo 5-ąją vietą užimantį „Panevėžį“ ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Rungtynių pradžioje Rokui Garastui teko atlikti priverstinį keitimą. Vietoje traumą patyrusio Jurijaus Bušmano į kovą jau 7-ąją minutę buvo mestas Pijus Širvys.

Panevėžiečiai oponentams sėkmingai priešinosi beveik visą pirmą kėlinį, o kartais net perimdami iniciatyvą. Vis dėlto 40-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį – po Emmanuelio Davido perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Simonas Urbys.

Dar po 9 minučių kauniečiai pelnė antrą įvartį ir tą padarė Linas Pilibaitis, pasinaudojęs nesėkmingu „Panevėžio“ vartininko Rafaelio Broetto žaidimu. Su 5 taikliais smūgiais 35-erių veteranas kartu su Mihretu Topčagičiumi bei Hugo Videmontu yra rezultatyviausi čempionato žaidėjai.

Visgi svečiai rankų nenuleido ir sušvelnino rezultatą. 73-iąją minutę po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto Jorge Eliasas iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Netrukus tiek įvartį pelnęs brazilas, tiek „Kauno Žalgirio“ saugas E. Davidas už antrąsias geltonas korteles buvo pašalinti iš aikštės.

„Panevėžio“ krašto gynėjas Lukas Čerkauskas turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau smūgiavo šalia vartų, o jau visai netrukus du po keitimo aikštėje pasirodę Kauno ekipos žaidėjai sukūrė rezultatyvią ataką. Trečią pridėto laiko minutę Benas Anisas baudos aikštelėje surado Domantą Vitkų ir šis pelnė įvartį debiutiniame savo mače A lygoje.

Nors penktą pridėto laiko minutę antrą „Panevėžio“ įvartį įmušė baudos smūgį išpildęs Edenilsonas Bergonsi, laiko svečiams išsigelbėti jau nebeliko.

Kauniečiai su 22 taškais dar labiau įsitvirtino pirmame trejete, o panevėžiečiai savo kraityje išlieka su 7 taškais.