2020-07-23 | 11 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 500

Ketvirtą pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai pasinaudojo konkurentės Marijampolės „Sūduvos“ kluptelėjimu, 11-ojo turo susitikime LFF stadione 1:0 (1:0) palauždami to paties miesto „Riterius“, kurie pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

Dvikovos pradžia „Žalgiriui“ susiklostė puikiai: jau 6-ąją minutę po nesėkmingo varžovų vidurio gynėjo žaidimo Liviu Antalis pabėgo į kontrataką bei surado šalia savęs Hugo Videmontą – prancūzas taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą.

Legionierius iš Prancūzijos džiaugėsi jau penktuoju įvarčiu šiame sezone.

Po šalto dušo „Riteriai“ nepalūžo bei sužaidė išties gana sėkmingą pusvalandžio atkarpą. Jos metu iš arti pavojingai smūgiavo Donatas Kazlauskas, tačiau savo vietoje buvo Martinas Berkovecas.

Antrame kėlinyje vartininkas iš Čekijos atrėmė dar du pavojingus smūgius, kuriuos iš už baudos aikštelės prieigų atliko Dovydas Virkšas bei Vilniaus klube debiutavęs venesuelietis Angelis Lezama.

Sykį didmeistriškai sužaidė ir „Riterių“ vartų sargas Tadas Simaitis. Sostinės komandos kapitonas išgelbėjo ekipą nuo itin pavojingo H. Videmonto baudos smūgio.

Dvikovos pabaigoje įvyko debiutas – pirmą kartą A lygoje pasirodė Deividas Malžinskas, be to, „Žalgirio“ gretose į kovą buvo mestas 2016-aisiais žibėjęs Andrija Kaludžerovičius.

Žalgiriečiai gana užtikrintai atsilaikė ir po šio laimėjimo su 23 taškais iki 3 taškų sumažino deficitą nuo pirmaujančios „Sūduvos“.

Savo sąskaitoje 5 taškus turintys „Riteriai“ lieka 6-oje vietoje.