2020-08-08 | 14 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 817

Panevėžyje atkakliomis lygiosiomis finišavo 14-asis Lietuvos futbolo A lygos turas.

Turnyro lentelės kaimynų – „Panevėžio“ bei Vilniaus „Riterių“ – akistatoje nugalėtojas nepaaiškėjo – 1:1 (0:0).

Pirmasis išties pavojingas epizodas šiame mače buvo sukurtas 35-ąją minutę – po savalaikio perdavimo nuo oponento atitrūkęs Jorge Eliasas smūgiavo galva, tačiau savo komandą išgelbėjo Tadas Simaitis.

56-ąją minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį. „Riterių“ naujokas Angelis Lezama atliko tolimą baudos smūgį, kurio metu kamuolys nedėkingai atšoko prieš vartininką Rafaelį Broetto bei įskriejo į vartus.

Netrukus brazilas reabilitavosi, atremdamas to paties A. Lezamos smūgį, o nuo antrojo venesueliečio bandymo „Panevėžį“ išgelbėjo ant vartų linijos buvęs gynėjas.

Iniciatyvą perėmę svečiai 67-ąją minutę kapituliavo, patys prisidarydami sau problemų. Po klaidos savo aikštės pusėje varžovai surengė kontrataką, kurią taikliu smūgiu galva iš arti užbaigė J. Eliasas.

Tai buvo trečiasis brazilo įvartis šiame A lygos sezone, o jam asistavo komandos debiutantas iš Austrijos Sanjinas Vrebacas.

Įkvėpti šio epizodo, panevėžiečiai pasileido į priekį bei turėjo kelias dėkingas progas išplėšti pergalę. Vis dėlto „Riterius“ lydėjo sėkmė, taip pat du kartus komandą išgelbėjo T. Simaitis.

„Panevėžys“ ir „Riteriai“ po šio mačo įsirašė atitinkamai 8-ąjį bei 7-ąjį tašką ir tik minimaliai priartėjo prie 4-oje turnyro lentelės vietoje žengiančios Gargždų „Bangos“.