2020-09-27 | 17 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 400

Vilniaus „Žalgiris“ antrame Lietuvos futbolo A lygos sezone iš eilės iškovojo visus įmanomus taškus akistatose su „Panevėžiu“.

Šį kartą žalgiriečiai 17-ojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje pernelyg anksti atsipalaidavo, tačiau 3:2 (3:0) patiesė Aukštaitijos sostinės atstovus.

Pirmoje mačo dalyje panevėžiečiai neatrodė prastai aikštės viduryje ir neblogai kombinavo, bet praleido net tris įvarčius.

17-ąją minutę antruoju bandymu baudinį realizavo Hugo Videmontas, 24-ąją minutę įspūdingu tolimu šūviu rezultatą padvigubino Liviu Antalis, o 45-ąją minutę Andrija Kaludžerovičius baudos aikštelėje meistriškai suklaidino jį dengusį varžovą ir perkėlė kamuolį per vartininką Rafaelį Broetto.

Antrame kėlinyje panevėžiečiai nenuleido galvų, įjungė aukštesnę pavarą bei surengė ne vieną gražią ataką. Po Nemanjos Ljubisavljevičiaus pražangos baudos aikštelėje baudinį užtikrintai realizavo Ernestas Veliulis – „Panevėžiui“ išsigelbėti buvo likęs dar pusvalandis.

83-iąją minutę tikrą šedevrą sukūrė vos antrą mačą panevėžiečių gretose žaidęs Chrysovalantis Kozoronis. Saugas iš Graikijos atliko įstabų tolimą smūgį ir dar labiau pakurstė intrigą.

Per likusį laiką „Panevėžys“ taip pat turėjo iniciatyvą, tačiau trečiojo įvarčio nepelnė.

Į pergalingą ritmą grįžęs „Žalgiris“ išlaikė 2 taškų pranašumą nuo „Kauno Žalgirio“, o panevėžiečiai su 9 taškais rikiuojasi penkti.