2021-04-09 | 6 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

„Optibet A lygoje“ ir toliau neklumpa ketvirtą sykį iš eilės nugalėjęs ir po praleisto įvarčio atsitiesęs „Panevėžys“.

Aukštaitijos sostinės atstovai 6-ojo turo dvikovoje Marijampolėje 3:1 (1:1) įveikė per 5 mačus tris kartus lygiosiomis sužaidusią Alytaus „Dainavą“.

Tiesa, panevėžiečiams akistata prasidėjo nesėkmingai: po Justino Januševskio klaidos Tautvydas Eliošius bandė taisyti situaciją, tačiau baudos aikštelėje pažeidė taisykles prieš Deivydą Matulevičių. Patyręs puolėjas 3-iąją minutę stojo prie 11 metrų žymos ir smūgiavo neatremiamai.

D. Matulevičius šiame sezone pasižymėjo jau trečią kartą ir tą padarė visus tris sykius sėkmingai išpildydamas baudinius.

Visgi „Panevėžys“ greitai išlygino rezultatą – 14-ąją minutę Elivelto baudos aikštelėje surado J. Januševskį, kuris taikliu smūgiu iš arti ištaisė savo klaidą ir džiaugėsi antruoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Pirmame kėlinyje daugiau ekipos nepasižymėjo, tačiau „Dainavos“ strategas Fabio Mazzone buvo priverstas atlikti priverstinį keitimą, kadangi mačo tęsti negalėjo vienas lyderių Linas Klimavičius.

Alytaus klubas po pertraukos turėjo puikią progą vėl išsiveržti į priekį. Po perdavimo iš kairiojo krašto nuo oponento atitrūkęs Akimas Sairinenas iš labai dėkingos padėties nepataikė į vartus.

„Panevėžys“ tuo pasinaudojo: 64-ąją minutę baudos smūgį sėkmingai išpildė Chrysovalantis Kozoronis, o dar po 11 minučių taikliai pažeme iš už baudos aikštelės smūgiavo Rafaelis Floro. Aukštaitijos ekipa turėjo dar porą šansų pasižymėti, tačiau Arijus Bražinskas susitvarkė su oponentų bandymais.