2021-04-29 | 11 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 150

Nesėkmingai „Optibet A lygos“ sezoną pradėję Vilniaus „Riteriai“ kyla iš pelenų ir nepralaimi jau penkiuose mačuose iš eilės.

11-ojo turo susidūrime sostinės klubas Gargžduose rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo vietos „Bangą“, kuri per devynis susitikimus pralaimėjo šeštą sykį.

Rungtynių pradžioje aktyvumu ir gražiais epizodais išsiskyrė Simonas Urbys. „Bangos“ lyderis sukūrė du šansus komandos draugams pasižymėti, tačiau Lukas Paukštė juos neutralizavo.

„Riteriai“ taip pat atakavo aštriai: Gytis Paulauskas tolimu smūgiu sukirto kamuolį į virpstą, o kiek vėliau smūgiavo pro šalį. 39-ąją minutę po šio puolėjo perdavimo ir rikošeto kamuolys dėkingai atšoko Marko Pavlovskiui ir serbas jį nukreipė pažeme į vartus.

Antrame kėlinyje „Banga“ nuožmiai siekė išlyginti rezultatą bei atliko keletą tolimų bandymų. Aleksandro Aksionovo smūgis buvo pavojingas, bet L. Paukštė išgelbėjo komandą.

85-ąją minutę svečiai užsitikrino svarbią pergalę – venesuelietis Angelis Lezama kontratakos metu pabėgo į priekį ir iš 16 metrų meistriškai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Praėjusio sezono „Riterių“ lyderis džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Šis laimėjimas 14 taškų turinčiai Vilniaus ekipai leido išsaugoti 5-ąją poziciją, o „Banga“ su 9 taškais žengia 7-oje vietoje.