2021-06-12 | 17 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 128

„Optibet A lygos“ 17-ąjį turą papuošė įdomi akistata tarp turnyro lentelės kaimynų – Vilniaus „Riterių“ bei Telšių „Džiugo“.

Atkakliame susidūrime buvo pelnyti du puikūs įvarčiai, o dvikova pasibaigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos ne sykį pavojingai atakavo: darbo turėjo Armantas Vitkauskas, o kitoje aikštės pusėje Dominykas Barauskas iš arti nenukreipė kamuolio į vartus.

54-ąją minutę driokstelėjo puikias rungtynes sužaidęs Angelis Lezama – futbolininkas iš Venesuelos įspūdingu tolimu smūgiu išvedė savo komandą į priekį, pasižymėdamas antrą kartą šiemet.

Tiesa, po 11 minučių „Džiugas“ atstatė pusiausvyrą ne ką prastesniu būdu. Brazilas Leonardo Antonio užtaisė patranką ir iš maždaug 30 metrų pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Per likusį mačo laiką abi komandos turėjo gerų šansų – paskutinis jų priklausė Aivarui Emsiui, tačiau į baudos aikštelę įsiveržęs latvis smūgiavo tiesiai į A. Vitkauską.