2021-10-20 | 25 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 55

Keturioliktasis kartas nemelavo – „Optibet A lygos“ naujokas Telšių „Džiugas“ pagaliau iškovojo savo pirmąją pergalę varžovų tvirtovėje.

Atidėtose 25-ojo turo rungtynėse džiugiečiai po paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė 3-ioje vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“.

Per pirmas 45 minutes komandos pavojingų progų nesukūrė, o apsiribojo tik tolimais smūgiais, kurie skriejo pro šalį arba su jais susitvarkė vartininkai.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ buvo aktyvesnis ir itin aštriai atakavo kairiuoju kraštu. Po dviejų Philipo Otele perdavimų džiugiečiams šypsojosi sėkmė – Emmanuelis Davidas smūgiavo į ant vartų linijos buvusį varžovą, o Divine'as Naah galva iš kelių metrų nenukreipė kamuolio į vartus.

Trečiame epizode Ph. Otele pataikė į vartų plotą, tiesa, kamuolys skriejo tiesiai į vartininką Povilą Survilą.

Žaidimas kiek apsilygino, o 84-ąją minutę Telšių klubas smogė, surengdamas puikią ataką. Efektingo perdavimo sulaukęs Jeremy Fernandesas meistriškai baudos aikštelėje suklaidino Martyną Dapkų ir numetė saldainį Periclesui, kuris šį išvyniojo pasiųsdamas kamuolį į tuščius vartus.

„Džiugas“ užtikrintai atsilaikė ir su 35 taškais žengė itin reikšmingą žingsnį išsilaikant „Optibet A lygoje“. 8-ąjį kartą šiemet pralaimėjęs „Kauno Žalgiris“ lieka su 55 taškais.