2021-11-28 | 36 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 42

2021 metų „Optibet A lygos“ sezoną Vilniaus „Riteriai“ baigė didžiausiu rezultatu šiemet pasiekta pergale.

Sostinės ekipa 36-ojo turo rungtynėse varžovo stadione net 6:0 (4:0) sutriuškino net 30-ąjį kartą pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmojo įvarčio šiame mače ilgai laukti neteko – jau 6-ąją minutę po perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į savo vartus nukreipė Arminas Lukoševičius. Maža to, po 15 minučių taikliai iš arti smūgiavo puolėjas Gytis Paulauskas.

29-ąją minutę kamuolį prieš save ne itin sėkmingai atmušė vartininkas Robertas Granauskas, tad Mindaugas Grigaravičius be vargo pelnė 12-ąjį savo šio sezono įvartį, o po 10 minučių dubliu džiaugėsi G. Paulauskas.

50-ąją minutę po pakelto kampinio vėl nesėkmingai sužaidus R. Granauskui, antruoju bandymu kamuolį į vartus pasiuntė Deividas Malžinskas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis Lietuvos čempionate.

„Nevėžis“ per paskutines 25 minutes susikūrė tris geras progas, tačiau du kartus sėkmingai sužaidė Armantas Vitkauskas, o kitame epizode Junioras Timite nepataikė į vartus. 80-ąją minutę „Optibet A lygoje“ debiutavo atsarginis „Nevėžio“ vartininkas Aurentas Makauskas, tiesa, nepraleisti įvarčio pavyko apie minutę – netrukus pasižymėjo Maksimas Marusičius.

Rezultatas galėjo būti ir dar nepadoresnis, visgi, „Riteriai“ dėkingais šansais nepasinaudojo. Vilniaus klubas atliko du įsimintinus keitimus: po septynerių metų pertraukos Lietuvos čempionate pasirodė Povilas Kalimavičius, o 17-mečiui Emiliui Andriuškevičiui tai buvo debiutas.

„Riteriai“ iškovojo 10-ąją pergalę ir finišavo su 46 taškais, „Nevėžis“ pirmenybes baigė vos su 10 taškų.