2022-04-15 | 8 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 300

„Optibet A lygoje“ penktadienį startavo 8-asis turas. Gargždų „Banga“ nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir patiesė devyniese žaidusį „Kauno Žalgirį“ 3:1 (1:1).

Rungtynių pradžioje aktyviai puolime žaidė abi komandos, bet kauniečių atakos buvo kiek pavojingesnės. Vienoje iš jų „Bangos“ gynėjas Renanas Paulino paskutinę akimirką išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

„Kauno Žalgiris“ pasiekė savo tikslą 19 minutę. Teisėjas paskyrė baudos smūgį apie 25 m. nuo vartų, o prie kamuolio stojęs Mohamedas Bahlouli įspūdingai jį užsuko į kairįjį vartų kampą.

Jau už keturių minučių „Bangai“ pavyko atstatyti status quo – tam galimybę suteikė svečių žaidėjo Moussa Sangare pražanga baudos aikštelėje. Paskirtą 11 m. baudos smūgį užtikrintai realizavo Shogo Yoshikawa.

Vėliau Roko Garasto auklėtinių žaidimo planai gerokai pasikeitė dėl netikėtų įvykių. 28 minutę kauniečiai liko žaisti mažumoje, kai M. Sangare užsidirbo antrą geltoną kortelę per mažiau nei dešimt minučių. O jau tiksint pridėtam pirmojo kėlinio laikui, Karoliui Šilkaičiui buvo parodyta raudona kortelė už grubią pražangą.

Po pertraukos dviejų žaidėjų pranašumą turėję gargždiškiai spaudė varžovus ir išsiveržė į priekį 73 minutę. Vos kojas aikštėje apšilęs Pijus Srėbalius baudos aikštelėje vienu lietimu kokybiškai išpildė Valdo Paulausko perdavimą.

Susitikimo pabaigoje „Banga“ liko žaisti dešimtiese, kai varžovui galva trenkęs Ernestas Stočkūnas sulaukė raudonos kortelės. Tačiau tai nesutrukdė šeimininkams padidinti savo pranašumą – jau per pridėtą laiką kontratakoje į priekį spurtavęs Robertas Vėževičius nuginklavo vartininką ir pelnė pirmą sezono įvartį.

Ilgai lauktą pergalę šventusi „Banga“ (8 tšk.) pakilo į septintą vietą. „Kauno Žalgiris“ (9 tšk.) rikiuojasi šeštoje pozicijoje.